Americká hypotéka

Porovnáme pro Vás nabídky amerických hypoték od více bank, bez obalu Vám vysvětlíme všechny výhody i nevýhody.

Žádost o nabídku

Americká hypotéka je úvěr na cokoliv

Americká hypotéka je úvěr zajištěný nemovitostí, u kterého se na rozdíl od standardní hypotéky nedokládá účel použití. Americká hypotéka je jednou z možností, jak vyřešit své finanční potíže, koupit si vysněnou věc nebo vypořádat finanční závazky. Tento úvěr funguje téměř stejně jako standardní hypoteční úvěr, jen s tím rozdílem, že peníze získané pomocí americké hypotéky je možné použít na jakýkoliv účel. Tedy ne pouze na financování nemovitosti, jak je tomu u běžné hypotéky.

Jak získat americkou hypotéku

Americká hypotéka, kterou nabízejí téměř všechny banky v České republice, je formou úvěru se zástavou. Klient si půjčí finanční částku, obvykle ve výši několika set až několika milionů Kč, a proti tomuto úvěru se musí zaručit zástavou nemovitosti. K zástavě dochází zápisem do katastru nemovitostí, a jakmile je tento zápis proveden, banka obvykle uvolňuje peníze. Díky tomu, že se jedná o americkou hypotéku, a ne o běžný hypoteční úvěr, je možné finanční prostředky použít na cokoliv. Záleží pouze na vás, k jakému účelu peníze využijete. Bance o tom nemusíte dávat žádnou zprávu.

Podmínky získání americké hypotéky se u jednotlivých bank velmi liší. Proto nejvýhodnější možností, jak hypotéku získat, je využít služby hypotečního makléře. Naši hypoteční makléři vám s přípravou a vyřizováním americké hypotéky pomohou a dohlédnou na to, že vše proběhne k vaší plné spokojenosti a rychle.

Porovnání s běžnou hypotékou

Americká hypotéka se při sjednávání chová podobně jako běžná hypotéka. Zájemce o úvěr musí bance prokázat dostatečnou bonitu (tedy mít dostatečné příjmy a přiměřené výdaje), aby mohl úvěr získat. Dalším krokem je schválení nemovitosti, která se proti hypotéce zastavuje. Banka nepůjčí více peněz, než je zástavní hodnota nemovitosti. Navíc, u americké hypotéky banky často půjčí maximálně 60 - 80% hodnoty zastavované nemovitosti. Záleží na konkrétní bance, typu zastavované nemovitosti a vaší bonitě.
Při dalším porovnání s běžnou hypotékou zjistíte, že americká hypotéka je o něco dražší. Úrokové sazby jsou vyšší než u standardní hypotéky. Je to cena za to, že nemusíte dokládat účel půjčených finančních prostředků.

Výhody americké hypotéky

Zcela zásadní výhoda americké hypotéky spočívá v tom, že peníze můžete použít na cokoliv. Může to být koupě auta, cenných papírů, a čím dál častěji se úvěr využívá na vypořádání exekuce, zastavení dražby či zbavení se jiných starých a špatných (drahých) půjček. Americká hypotéka je totiž výrazně levnější než spotřebitelský úvěr. Je to právě díky zástavě nemovitosti, která slouží jako větší jistota pro banku.

Využijte americkou hypotéku pro zlevnění půjček

Pokud máte z minulosti více půjček, pomůžeme vám je sloučit do jedné. Získáte nižší úroky a tím i nižší měsíční splátku.

Vyžádejte si nezávaznou nabídku

Jak získat hypotéku

  1. Vyplňte žádost o nabídku
  2. Bude Vás kontaktovat náš hypoteční specialista
  3. Podle Vašich požadavků pro Vás v bankách vyjednáme nejvýhodnější hypotéku

Žádost o nabídku

KLIENTSKÁ LINKA:
603 831 101


© 2024 unihypoteka.cz