Refinancováním ušetříte peníze

Porovnáme pro Vás nabídky od více bank a pomůžeme Vám snížit splátku hypotéky. Díky refinancování ušetříte až několik tisíc korun měsíčně.

Žádost o nabídku

Refinancování hypotéky

Úrokové sazby pro bankovní hypotéky se stále mění a k radosti našich klientů posledních několik let klesají. Proto je refinancování hypotéky pro klienty tak výhodné. Refinancováním vám snížíme splátku hypotéky o několik set až několik tisíc korun měsíčně.

Proč je refinancování hypotéky výhodné právě nyní

V předchozích letech banky poskytovaly hypotéky za výrazně vyšší úrokové sazby než dnes. Zlom nastal po světové bankovní krizi v letech 2008 a 2009. Od té doby úrokové sazby hypotečních úvěrů klesají. Důvodů je více, avšak tím nejvýznamnějším jsou zásahy amerických i evropských centrálních bank (tisknutí peněz) a s tím spojené nízké úrokové sazby na mezibankovním trhu.
Proto je nyní pro klienty refinancování hypotéky tak mimořádně výhodné.

Hypotékou lze snadno refinancovat úvěr ze stavebního spoření

Mnoho klientů dříve řešilo financování svého bydlení prostřednictvím úvěru ze stavebního spoření. Dříve byly úrokové sazby u úvěrů ze stavebního spoření srovnatelné s úrokovými sazbami u hypoték, v některých případech byly úvěry ze stavebního spoření i výhodnější. Dnes už to neplatí. Dnes je jednoznačně výhodnější financovat bydlení hypotékou. A pokud již úvěr ze stavebního spoření máte, doporučujeme provést refinancování úvěru ze stavebního spoření právě hypotečním úvěrem. Hypoteční úvěry jsou velmi variabilní a naši hypoteční makléři je dokáží přizpůsobit přímo vašim potřebám.

Stavební spoření je na ústupu, a přestože se stavební spořitelny snaží své úvěrové produkty vylepšovat, ze zkušeností našich hypotečních specialistů vyplývá, že moderní hypoteční produkty bank jsou pro klienty výhodnější. Proto našim klientům již úvěry ze stavebního spoření nesjednáváme. V bankách pro naše klienty vyjednáme hypotéku výhodněji, než kdybychom úvěr na financování bydlení řešili přes stavební spořitelnu.

S refinancováním vám pomůžeme

Naši hypoteční specialisté vám s refinancováním pomohou, porovnají pro vás jednotlivé produkty bank, a vyjednají pro vás v bankách nadstandardní podmínky (slevy z úrokové sazby, slevy na poplatcích bank apod.).

Jednání s bankami je pro naše hypoteční makléře každodenní činností. Máte tak jistotu, že se o financování vaší nemovitosti stará skutečný profesionál.

Služby našich hypotečních makléřů jsou pro vás zcela zdarma.

Hypotéky pro refinancování

Nechte si od nás spočítat, kolik peněz refinancováním ušetříte.

Vyžádejte si nezávaznou nabídku pro refinancování

Jak získat hypotéku

  1. Vyplňte žádost o nabídku
  2. Bude Vás kontaktovat náš hypoteční specialista
  3. Podle Vašich požadavků pro Vás v bankách vyjednáme nejvýhodnější hypotéku

Žádost o nabídku

KLIENTSKÁ LINKA:
603 831 101


© 2023 unihypoteka.cz