Hypotéky a financování nemovitostí

Jednání s bankami nechte na nás. Vyjednáme pro Vás v bankách výhodnější podmínky.

Žádost o nabídku

Hypotéky

Jsme si vědomi toho, že vaše rozhodnutí financovat bydlení či jinou nemovitost hypotečním úvěrem je závazkem na dlouhou dobu. Proto vám naši zkušení hypoteční makléři pomohou s celým procesem vyřizování hypotéky i administrativními úkony tak, abyste získali tu aktuálně nejvýhodnější hypotéku.

Co je hypotéka

Hypoteční úvěr neboli hypotéka je úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Všechny české banky vyžadují, aby zastavená nemovitost byla na území České republiky. Nemusí se však jednat přímo o nemovitost, která je hypotékou financována a lze tak po dohodě s bankou ručit i jinou nemovitostí.
Hypotéka je střednědobý až dlouhodobý typ úvěru, proto je velmi důležité věnovat jejímu výběru a přípravě zvýšenou pozornost.

Na co lze hypotéku použít

Moderní hypoteční produkty bank jsou velmi variabilní. Hypoteční úvěr lze použít na financování všech druhů nemovitostí -  byty, domy, pozemky, rekreační objekty, bytové domy či nemovitosti k podnikání.
Účely hypoték lze rozdělit na čtyři hlavní oblasti:

Hypotéku dobře vyberte

Při výběru vaší hypotéky nenechte nic náhodě. Reklamní kampaně bank se nás snaží přesvědčit o tom, že právě jejich banka je pro vyřízení hypotéky ta nejlepší. Jako hlavní lákadlo uvádějí nízkou úrokovou sazbu. Většina klientů však na tuto nejnižší sazbu nedosáhne. Jedná se obvykle o prime rate – tedy základní sazbu, a tu je možné získat pouze při splnění některých podmínek.
O výhodnosti hypoték však zdaleka nerozhoduje jen úroková sazba, záleží i na mnoha dalších parametrech.

Využijte služby nezávislého hypotečního makléře

Než se rozhodnete pro konkrétní hypotéku, vždy se poraďte s nezávislým specialistou na financování nemovitostí, tedy s hypotečním makléřem. Nejvýhodnější řešení pro vás je, pokud využijete kompletních služeb hypotečního makléře. Nechte se provést celým procesem vyřizování hypotéky někým, kdo má zkušenosti, má kontakty v bankách a ví, na co si musíte při vyřizování hypotéky dát pozor a na co nezapomenout. Služby našich hypotečních makléřů jsou pro vás zcela zdarma.

Naši hypoteční specialisté Vám pomohou

Porovnáme pro Vás nejvýhodnější nabídky hypoték všech bank, hypotéku Vám v bankách zařídíme rychle.

Vyžádejte si nezávaznou nabídku

Jak získat hypotéku

  1. Vyplňte žádost o nabídku
  2. Bude Vás kontaktovat náš hypoteční specialista
  3. Podle Vašich požadavků pro Vás v bankách vyjednáme nejvýhodnější hypotéku

Žádost o nabídku

KLIENTSKÁ LINKA:
603 831 101


© 2024 unihypoteka.cz