Hypotéka na dům

Dům si většinou kupujeme či stavíme proto, že v něm chceme strávit významnou část svého života. Je tedy velmi důležité zvolit takovou hypotéku, která bude přesně odpovídat našim potřebám a finančním možnostem. Není příliš moudré sjednat si hypotéku v první bance, která předloží nabídku. U hypotéky na dům je více než u jiných účelů hypotéky důležité, aby celou záležitost vyřizoval zkušený hypoteční makléř, který pro vás odborně porovná nabídky více bank.

Hypotékou na dům lze financovat zděné stavby, montované domy i dřevostavby.

Hypotéka na koupi domu

Po tom, co jste si vybrali ke koupi váš dům, vás čeká výběr vhodné hypotéky. Při vyřizování hypotéky na dům je výhodné, pokud máte i vlastní finanční zdroje a nepožadujete hypotéku na 100% hodnoty domu. Pro některé lokality dokonce banky 100% hypotéku na dům vůbec neposkytují.
Více informací o tomto druhu hypotečního úvěru najdete na stránce hypotéka na koupi nemovitosti.

Hypotéka na dům, který budete stavět

Jde o typ hypotéky, která je pro svou administrativní složitost i časově náročnější na vyřízení. Rozdíl u hypotéky na stavbu nemovitosti spočívá zejména v tom, že úvěr čerpáte po částech podle postupu prací na stavbě, nikoliv celý najednou jako v případě koupě již stojícího domu.
Další informace najdete na stránce hypotéka na stavbu a rekonstrukci.

Využijte služby našich hypotečních makléřů. Tyto služby jsou pro vás zdarma, ušetří vám mnoho času i peněz a máte jistotu, že vaši hypotéku bude vyřizovat skutečný profesionál.

Hypotéky na stavbu nebo koupi domu

Vyžádejte si nezávaznou nabídku

Jak získat hypotéku

  1. Vyplňte žádost o nabídku
  2. Bude Vás kontaktovat náš hypoteční specialista
  3. Podle Vašich požadavků pro Vás v bankách vyjednáme nejvýhodnější hypotéku

Žádost o nabídku

KLIENTSKÁ LINKA:
603 831 101


© 2024 unihypoteka.cz